Hide Main content block

سوالات متداول

دلیل از بین رفتن نانو پوشش ها
این امر نشانه ی اعمال نادرست محاظ نانو بر روی سطح میباشد . لازم است در هنگام آماده سازی سطح و همچنین  اعمال محافظ نانو بر روی سطح مورد نظر خود ، تمام مراحل را به دقت اجرا و نکات قید شده را رعایت نمود.
دلیل استفاده از دستکش
اول اینکه هنگام استفاده از محصولات نباید هیچ گونه لایه چربی ، لکه و…. برروی سطح وجود داشته باشد . ثانیا از آنجا که  اغلب محصولات مبتنی برالکل می باشند ممکن است باعث ایجاد خشکی در پوست های حساس  شوند، بهمین دلیل توصیه میشود از دستکش محافظ که در بسته ها قرار داده شده استفاده گردد.
مواد شوینده پوشش را از بین می برد؟
استفاده مداوم از مواد شوینده اسیدی و ساینده باعث ضعیف شدن تدریجی خواص لایه محافظ نانو می گردد . اما مواد شوینده ی عادی مثل صابون ، شامپو ، مایع ظرفشویی و …. آسیبی به لایه نانو وارد نمی سازد.
نانوپوشش ها درچه دمایی بایداعمال شوند؟
نانو پوشش ها باید در دمایی بین 5-30 درجه سانتیگراد اعمال شوند و لایه محافظ نانو می تواند  تا 300 درجه سانتیگراد را تحمل نماید.
نحوه شستشوی البسه آبگریز شده
تا حد امکان از آب داغ  استفاده نگردد. هر چند بعد از اعمال نانو نیاز چندانی به استفاده از ماشین لباسشویی نیست. توجه شود بعد از شستشو مجددا لباس اتو کشیده شود تا خاصیت برگردد.

اخذ نمایندگی:

تکمیل فرم

نانو پاد

نانو پاد ارائه کننده نسل جدید پوشش های آبگریز و پوشش های حود تمیز شونده با بهره گیری از تکنولوژی نانو می باشد.
این شرکت دارای گواهی تایید نانو مقیاس از ستاد نانو، جزو شرکت های مورد تایید معاونت علمی فناوری ریاست جمهور، گواهی تایید نانو خواص از مجتمع تحقیق و توسعه شریف ( دانشگاه صنعتی شریف) و کسب تائیدیه  خواص محصول از مراکز پژوهشی صنعتی می باشد

ارتباط با ما

 

همراه : 2972962-0912

ایمیل: info@nanopadsharif.com

Top