مدیریت

مدیریت

پست الکترونیکی: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

آبگریز سنگ صیقلی

مشخصات محصول:

پوشش های آبگریز نانو علاوه بر جلوگیری از نفوذ آب به عمق مصالح، با ایجاد خصوصیت آبگریزی منجر به افزایش زاویه قطرات آب با سطح می‌شوند، که این خاصیت موجب غلتیدن قطرات کاملاً کروی آب (یا باران) روی سطح و شسته شدن آلودگی‌ها از سطح می‌گردد. علاوه بر این پوشش‌های نانو دارای خصوصیات دیگری چون: سدی در برابر اشعه UV خورشید، امکان تنفس مصالح، جلوگیری از جذب عمقی آلودگی‌ها روی سطح، عدم چسبندگی گرد و خاک روی سطح (بر خلاف رزین‌ها)، عدم ایجاد پوسته (برخلاف رزین‌ها)، خاصیت آسان تمیز شوندگی و مقاومت در برابر باران‌های اسیدی هستند.

این پوشش‌ها جهت جلوگیری از شوره زدن، تغییرات رنگی و ظاهر به واسطه تابش اشعه UV در انواع سنگ‌های صیقلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این پوشش‌های آبگریز و آسان تمیز شونده بعد از اعمال بر روی سطح، قدرت فوق‌العاده زیادی برای پاک نمودن سطوح از هرگونه آلودگی پدید می‌آورند به طوریکه حتی اگر رنگ‌های روغنی بر روی سطحی ریخته شود به آسانی می‌توان رنگ را از روی سطح پاک نمود. این پوشش‌ها برای سطوح سنگ‌های صیقلی به کار رفته در سالن‌های پذیرایی اعم از منازل، رستوران ها یا تالار‌ها سفارش می‌شوند. این پوشش‌ها نسبت به هرگونه آلودگی اعم از چربی، لکه قهوه، چای، ریزش رنگ در نقاشی داخلی ساختمان و غیره مقاوم می باشند و به هیچ عنوان سطحی لغزنده پدید نخواهند آورد.

 

نحوه مصرف:

 1. سطح سنگ صیقلی مورد نظر را به خوبی تمیز و خشک نمایید.
 2. اسپری آبگریز سنگ صیقلی را به خوبی تکان دهید.
 3. اسپری آبگریز را بر روی تمامی سطح سنگ صیقلی اسپری کنید.
 4. سنگ صیقلی مورد نظر پس از 24 ساعت دارای خاصیت آبگریزی خواهد شد.

مزایا:

 • ایجاد یک پوشش کاملا بی‌رنگ بر روی سنگ‌های صیقلی
 • امکان پاک کردن لکه‌های حاصل از رنگ روغنی بدون نیاز به هیچگونه حلال (تینر)
 • جلوگیری از کثیف شدن سنگ با گذشت زمان
 • پاک شدن آسان هرگونه آلودگی از روی سطح سنگ‌های صیقلی

آبگریز کاشی و سرامیک

مشخصات محصول:

در اثر باقی ماندن قطرات آب بر روی سطوح کاشی و سرامیک و بخار شدن این قطرات، رسوبات محلول در آب بر روی سطوح مذکور باقی می‌ماند که این امر یکی از عمده‌ترین دلایل آلودگی سطوح کاشی و سرامیک می‌باشد و پس از مدتی باعث خوردگی سطوح و از بین رفتن جلا، زیبایی و استحکام این سطوح می‌شود. درصورتی‌که می توان از باقی ماندن این قطرات روی سطوح کاشی و سرامیک در طول زمان جلوگیری نماییم، آلودگی‌های کمتری ایجاد می‌شود و سطوحی تمیزتر خواهیم داشت.

یکی از روش‌هایی که می‌توان با آن مانع از باقی ماندن این قطرات روی سطوح شد، اعمال پوشش‌های آب‌گریز کننده می‌باشد. سطوح آب‌دوست به‌طورمعمول تمایل بیشتری به ایجاد پیوند با مواد جذب‌شده دارند و سطوح آب‌گریز تمایلی به ایجاد چنین پیوندی ندارند. متأسفانه بسیاری از مواد، همانند کاشی و سرامیک در دسته آب‌دوست‌ها قرار می‌گیرند. پوشش‌های آبگریز کاشی و سرامیک می‌توانند با ایجاد خاصیت آب‌گریزی و آنتی باکتریال و ضدقارچ، سطح را در برابر اثر هرگونه کثیفی، چربی، لکه و تغییر رنگ در مدت‌زمان طولانی مقاوم نمایند و به دلیل خاصیت آب‌گریزی خود از رسوب‌گیری سطوح جلوگیری کنند و با دفع انواع مایعات، مانع ورود گردوخاک به درزها و سطوح گردند.

کاشی و سرامیک‌های موجود در سرویس‌های بهداشتی، منافذ نامرئی و میکروسکوپی دارند که با چشم غیرمسلح نمی‌توان آن‌ها را دید. باکتری‌ها و ذرات ریز می‌توانند به‌راحتی در آن‌ها نفوذ کرده و باقی بمانند و برای تمیز نگه‌داشتن آن‌ها باید مواد شوینده شیمیایی به‌طور منظم مورداستفاده قرار گیرد که استفاده از مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده شیمیایی جهت شستشوی سطوح سرامیکی، آسیب‌های جدی از قبیل حساسیت‌های شدید پوستی و ریوی به بدن انسان وارد می‌آورد.

با استفاده از پوشش‌های آب‌گریز، مواد شوینده اسیدی و شیمیایی به‌طور کامل حذف می‌گردند و تمیز کردن سطوح آسان خواهد شد. کاربرد این پوشش‌ها، بر روی تمامی سطوح از قبیل کاشی و سرامیک، سرویس بهداشتی، وان حمام و روشویی است.

نحوه مصرف:

 1. سطح کاشی یا سر
 2. امیک مورد نظر را به خوبی تمیز و خشک نمایید.
 3. اسپری آبگریز کاشی و سرامیک را به خوبی تکان دهید.
 4. اسپری آبگریز را بر روی تمامی سطح کاشی یا سرامیک اسپری کنید.
 5. کاشی و سرامیک مورد نظر پس از 24 ساعت دارای خاصیت آبگریزی خواهد شد.

مزایا:

 • ایجاد خاصیت آبگریزی بر روی سطح کاشی یا سرامیک
 • تمیز شدن آسان کاشی یا سرامیک بدون استفاده از مواد شوینده اسیدی و شیمیایی
 • عدم رسوب گرفتن سطح و ایجاد لکه‌های چربی
 • مقاومت در برابر هر گونه اثر لک، چربی و آلودگی
 • جلوگیری از تغییر رنگ سطح کاشی یا سرامیک در طولانی مدت و حفظ ظاهر اولیه آن
 • دارای خواص آنتی‌باکتریال و ضدقارچ

L’interactivité ne se limite pas au web. Elle est partout où les relations ont de la valeur, partout où il y a un désir de partager et d’avancer.

 

نانو پوشش ها باید در دمایی بین 5-30 درجه سانتیگراد اعمال شوند و لایه محافظ نانو می تواند  تا 300 درجه سانتیگراد را تحمل نماید.

صفحه 1 از 26

نانو پاد

نانو پاد ارائه کننده نسل جدید پوشش های آبگریز و پوشش های حود تمیز شونده با بهره گیری از تکنولوژی نانو می باشد.
این شرکت دارای گواهی تایید نانو مقیاس از ستاد نانو، جزو شرکت های مورد تایید معاونت علمی فناوری ریاست جمهور، گواهی تایید نانو خواص از مجتمع تحقیق و توسعه شریف ( دانشگاه صنعتی شریف) و کسب تائیدیه  خواص محصول از مراکز پژوهشی صنعتی می باشد

ارتباط با ما

 

همراه : 2972962-0912

ایمیل: info@nanopadsharif.com

Top