آبگریز چوب

مشخصات محصول:

اعمال محصول آبگریز شرکت نانو پاد بر روی سطوح چوبی، علاوه بر آبگریزی، باعث افزایش پایداری چوب در برابر پوسیدگی، تخریب و تغییر رنگ می‌شود. این محصول باعث افزایش زاویه (بیش از 150 درجه) قطرات آب با سطح چوبی می‌شوند. همچنین پس از اعمال این محلول نانو بر روی سطوح چوبی، از جذب آب به داخل بافت چوب جلوگیری شده و باعث کاهش چروک و طبله کردن (باد کردن) چوب می‌شود و در نتیجه از ترک برداشتن و از بین رفتن چوب جلوگیری می‌نماید. همچنین این محصول باعث می‌شود تا کثیفی‌های روی چوب با آب شسته و سطح تمیز گردد. موجودات زنده مانند خزه‌ها و قارچ‌ها نیز نمی‌توانند بر روی سطوح چوب رشد نمایند. لازم به ذکر است، ذرات نانو در برابر سایش، اشعه ماوراء بنفش و حرارت مقاوم می‌باشد.

محصول نانو کلوئید تولید شده توسط شرکت نانو پاد، یک محصول بر پایه فناوری نانو است که کاملا سازگار با محیط زیست است. این محلول پس از اعمال بر روی سطح چوب و ایجاد یک لایه محافظ بی‌رنگ، از چوب در برابر باران، خاک، نور خورشید، رطوبت، خزه، و غیره محافظت می‌کند و باعث افزایش دوام و طول عمر سطوح چوبی می‌گردد. جهت استفاده از چوب برای مصارف در فضای باز، محلول‌های نانو بهترین گزینه برای ضد آب نمودن سطوح چوبی (برای مثال در کشتی سازی، قایق چوبی، پارکت‌های چوب، بام‌های چوبی، سونا و نرده چوبی) می‌باشند که علاوه بر فراهم نمودن سطوح چوبی مقاوم در برابر آب، از آلودگی‌های دیگر نیز سطوح چوبی را حفظ می‌نمایند.

 نحوه مصرف:

 1. سطح چوب یا پارکت مورد نظر باید کاملا تمیز و خشک باشد.
 2. ظرف محتوی محلول آبگریز چوب را به خوبی تکان دهید.
 3. محلول آبگریز چوب را بر روی سطح مورد نظر اسپری کرده بطوری که تمامی سطح آغشته به محلول گردد.
 4. سطح چوبی مورد نظر پس از خشک شدن دارای خاصیت آبگریزی خواهد شد.

  مزایا:

 • جلوگیری از نفوذ آب به عمق چوب با ایجاد خصوصیت آبگریزی
 • افزایش زاویه (بیش از 100 درجه) قطرات آب با سطح
 • غلتیدن قطرات کاملاً کروی آب (یا باران) روی سطح و شسته شدن آلودگی‌ها
 • سدی در برابر اشعهUV خورشید
 • افزایش عمر قطعات چوبی
 • جلوگیری از جذب عمقی آلودگی‌ها بر روی چوب
 • عدم چسبندگی گرد و خاک روی سطح چوب
 • خاصیت آسان تمیز شوندگی و مقاومت در برابر باران‌های اسیدی

 

نانو پاد

نانو پاد ارائه کننده نسل جدید پوشش های آبگریز و پوشش های حود تمیز شونده با بهره گیری از تکنولوژی نانو می باشد.
این شرکت دارای گواهی تایید نانو مقیاس از ستاد نانو، جزو شرکت های مورد تایید معاونت علمی فناوری ریاست جمهور، گواهی تایید نانو خواص از مجتمع تحقیق و توسعه شریف ( دانشگاه صنعتی شریف) و کسب تائیدیه  خواص محصول از مراکز پژوهشی صنعتی می باشد

ارتباط با ما

 

همراه : 2972962-0912

ایمیل: info@nanopadsharif.com

Top