ضد آتش منسوجات

مشخصات محصول

محلول تولید شده توسط شرکت نانوپاد شریف، به منظور به تعویق انداختن شروع آتش در منسوجات به کار گرفته می‌شود. استفاده از این محصول بیشتر برای محصولاتی ازجمله لباس­های کار محافظ، اثاث منزل، پرده و منسوجات مورد استفاده در داخل اتومبیل است. این محصول در صورت در معرض قرار گرفتن سطح موردنظر با آتش، شروع آتش گرفتن جسم موردنظر را به تعویق می‌اندازد. محصول ضد آتش تولید شده توسط شرکت نانوپاد، دارای فسفانات حلقوی[1] و مناسب برای استفاده بر روی منسوجات است. این محصول خورنده نبوده و دارای میزان فسفر بالایی است و در آب به‌خوبی حل می­شود و قابل استفاده بر روی انواع پارچه­هاست. این محصول دارای دوام شستشوی بسیار بالا بوده و در برابر خشک­شویی نیز مقاوم است. در صورت عمل­آوری مناسب منسوجات با این مواد، منسوجات ویژگی­های اولیه خود را حفظ کرده و همچنین نقاط سفیدرنگ بر روی منسوجات باقی نمی­ماند. همچنین این مواد ضد آتش قابلیت ضد گرد و غبار کردن پارچه­ها را نیز دارند که مناسب برای منسوجات  مورد استفاده در اتومبیل هستند.

نحوه مصرف

  1. پارچه موردنظر را به‌خوبی تمیز و خشک نمایید.
  2. با توجه به کاتالوگ فنی محصول، عملیات رقیق‌سازی محصول توسط آب را انجام دهید.
  3. محلول ضدآتش را بر روی تمامی سطح پارچه موردنظر اسپری کنید. (در صورت نیاز به استفاده صنعتی از این محلول در کارخانه‌ها، بسته به نوع پارچه عملیات پوشش‌دهی متفاوت بوده و باید به کاتالوگ فنی محصول مراجعه شود.)
  4. پارچه موردنظر پس از خشک شدن (برای تسریع در این مرحله می‌توان از سشوار نیز استفاده کرد.)، ضدآتش خواهد شد.

مزایا

  • پیشگیری از آتش‌سوزی
  • عدم تغییر در رنگ و خواص منسوجات
  • فاقد حلال الکلی

 

[1] Cyclic Phosphonate

نانو پاد

نانو پاد ارائه کننده نسل جدید پوشش های آبگریز و پوشش های حود تمیز شونده با بهره گیری از تکنولوژی نانو می باشد.
این شرکت دارای گواهی تایید نانو مقیاس از ستاد نانو، جزو شرکت های مورد تایید معاونت علمی فناوری ریاست جمهور، گواهی تایید نانو خواص از مجتمع تحقیق و توسعه شریف ( دانشگاه صنعتی شریف) و کسب تائیدیه  خواص محصول از مراکز پژوهشی صنعتی می باشد

ارتباط با ما

 

همراه : 2972962-0912

ایمیل: info@nanopadsharif.com

Top